Jak zveřejnit nějakou svou literární tvorbu na tomto blogu?

28. ledna 2013 v 21:26 | Tajemná Kakaová |  Povídky.blog.cz
Hlavním zaměřením tohoto blogu je sjednotit pisálky a dát jim místo, kde si můžou přečíst kvalitní romány, příběhy a povídky z pera jiných blogerů, aniž by museli projíždět spoustu blogů. Snažíme se tu tvorbu tak trochu třídit přes sýto a nezveřejňovat tu každý literární pokus nějakého začátečníka. Každý nějak začínal, ale na tomto blogu se budeme snažit zveřejňovat kvalitní tvorbu, alespoň trošku, když to bude možné.

Přesto máš i ty šanci sem poslat svou povídku.

Stačí napsat na mail povidky.blog.cz@seznam.cz, do předmětu napíšeš svou přezdívku, popřípadě blog, do jaké kategorie se tvá tvorba řadí a rovnou v mailu, nebo v textovém souboru/ve wordu, mi pošleš svou povídku. Já zhodnotím, jestli je dost dobrá (nebudu tolik hodnotit obsahovou stránku, jde mi spíš o "povídky" jež někteří zveřejňují na blozích s tím, že mají necelou stránku ve wordu, chybí jim interpunkce a přímá řeč na novém řádku neexistuje. zkrátka to musí k něčemu vypadat a měli by jste mít pojem o tom, jak má vypadat povídka/román)

Budeme se těšit na vaši tvorbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
hlavní stránka | profil blogu | archiv článků | oblíbené a spřátelené stránky

blog znovuzrozen 28. 1. 2013

Všechna autorská práva náleží autorům povídek. Je zakázáno je kopírovat, pokud k tomu nemáte svolení. Tento blog respektuje všechna autorská práva, u každé povídky je uveden autor, který byl obeznámen s tím, že zde bude jeho tvorba, nebo o to dokonce sám požádal.

Nevkládejte reklamu, spam nebo vulgární komentáře. Zablokuji vám IP a komentáře smažu.